nieuwebannerlaatstenieuws

FC Oss strikt middenvelder Huseyin Dogan

Middenvelder Huseyin Dogan speelt komend seizoen bij FC Oss. De 23-jarige Hagenees, die op alle posities in de middelste linie uit de voeten kan, tekent een contract voor één seizoen met een optie voor nog een jaar.

Dogan doorliep bijna de gehele jeugdopleiding van Sparta Rotterdam en debuteerde in het seizoen 2012/2012 in de Jupiler League. Daarna speelde hij nog drie seizoenen in de hoofdmacht van de Kasteelclub. In totaal schreef hij 54 wedstrijden en 4 goals achter z’n naam.

Fijne techniek en enorme drive
Dogan was al een tijdje in Oss om zijn conditie op peil te houden en maakte op het trainingsveld indruk op de technische staf en de clubleiding. “Huseyin is absoluut een meerwaarde voor ons elftal”, laat directeur Peter Bijvelds weten. “Hij combineert een fijne techniek met een enorme drive. Een intelligente speler. Aan hem de schone taak te laten zien wat-ie in huis heeft.”

Mensen vermaken
“Ik ben blij dat ik bij deze warme club kan aansluiten”, reageert de hoofdrolspeler zelf. “FC Oss heeft haar deuren voor mij geopend en dat waardeer ik. Vanuit dat goede gevoel heb ik doorgepakt. Ik wil de mensen in Oss vermaken met goede resultaten en fraaie acties, goals en assists. Voor komend seizoen staat er een mooie basis met jongens die al vastliggen, dus ik voorzie een mooi jaar.”

Proefspelers
De selectie heeft donderdagmiddag voor het laatst getraind en daarmee komt meteen een eind aan de proefperiode van een aantal spelers. Dat geldt niet voor Michael den Heijer van N.E.C. Nijmegen, Jasper van Heertum (Lommel United) en Schaijkenaar Joep van de Rande van Willem II. Over een mogelijke toekomst van het trio bij FC Oss wordt later een besluit genomen.

 

Op de foto (v.l.n.r.): Esad Razic (zaakwaarner Huseyin), Peter Bijvelds, Huseyin Dogan en Klaas Wels 

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP