nieuwebannerlaatstenieuws

Over het treffen met FC Dordrecht

Horde nummer vier dit seizoen is FC Dordrecht. De nummer 19 van vorige jaargang, maar dat lot lijkt hen nu niet bezegeld. Vertrekkend technisch directeur Marco Boogers heeft een aardig elftal neergezet.

1-1-1
FC Dordrecht staat 10e op de ranglijst na één nederlaag, één zege en één gelijkspel. Tijdens de eerste speelronde gingen de groen-witten hard onderuit bij Fortuna Sittard (5-1), maar herstelden zich met een 2-1 zege op Jong FC Utrecht en een 2-2 remise tegen FC Emmen.

Voormalig FC Oss-spelers
De selectie van Dordrecht kent een boel nieuwelingen. Onder hen drie Brazilianen, Feyenoorder Gustavo Hamer, creatieveling Denis Mahmudov en een aantal bekenden van FC Oss. Rechtsback Antonio Stankov, linksachter Cendrino Misidjan en middenvelder Raïes Roshanali hebben een verleden bij onze club.

Fitte groep
Trainer Klaas Wels beschikt over een bijna complete groep. Alleen Dennis Janssen is afwezig vanwege een kwetsuur aan z’n lies. Lesly de Sa en Roel van de Sande zijn inzetbaar, maar nog niet voor de volle 90 minuten.

Onderlinge resultaten
2016/2017
FC Oss – FC Dordrecht: 4-2
FC Dordrecht – FC Oss: 1-1

2015/2016
FC Oss – FC Dordrecht: 2-3
FC Dordrecht – FC Oss: 1-0

2014/2015
FC Oss – FC Dordrecht: 0-0
FC Dordrecht – FC Oss: 3-2

Kaarten
Zorg dat je erbij bent.

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP