nieuwebannerlaatstenieuws

Klaas Wels: “Dordrecht is sterker in elke linie”

Vrijdag 2 september 20.45 uur: heel Oss telt op negen punten uit drie wedstrijden. FC Oss speelt immers een prima eerste helft bij Telstar en heeft een comfortabele 0-2 voorsprong te pakken. Even denkt men terug aan vorig seizoen… Nu nog verliezen? Nee, dat overkomt ons niet meer. Vrijdag 2 september 21.19 uur: Telstar staat met 3-2 voor. Het zal toch niet? Het is niet. Gelukkig rechtten we onze rug en sleepten we een gelijkspel uit het vuur.

Het had zelfs een overwinning kunnen zijn, maar Richard van der Venne, Rick Stuy van den Herik en Erik Quekel hielpen in de laatste minuut een trio kansen om zeep. “Ik heb een dubbel gevoel aan de wedstrijd over gehouden”, blikt Klaas Wels terug. “Maar het positieve overheerst. We hebben in de tweede helft wat tikken op de neus gekregen en ons vervolgens terug geknokt. We hebben veerkracht getoond en waren strijdbaar. Onze ploeg wilde in de laatste tien minuten zelfs meer dan een gelijkspel. Deze instelling stemt me tevreden.”

Een ander FC Dordrecht
Tegenstander van speelronde vier is FC Dordrecht, die na een behoorlijke make-over sterker zijn dan vorig jaar. “Absoluut. Zij zijn er in alle linies op vooruit gegaan. Er staat nu een goed en degelijk elftal dat fris voetbal speelt. Aanvallend en met een idee erachter. Dit is een prima opponent.”

Twee aanwinsten
Wels heeft zelf de beschikking over een vrijwel fitte selectie. Alleen Dennis Janssen is niet inzetbaar vanwege een blessure aan z’n lies. Nieuwkomers Lesly de Sa en Roel van de Sande zijn er wel bij, maar kunnen nog geen 90 minuten maken. Zij hebben nog wat tijd nodig en die krijgen ze ook. “Ik ben erg blij met hun komst en zeer tevreden over de groep die er nu staat. Dat ben ik ook over de kwaliteit en intensiteit van de trainingen. Kortom; we zijn op de goede weg.”

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP