nieuwebannerlaatstenieuws

Het bekeravontuur zit er al op

Almere City FC heeft FC Oss uit het bekertoernooi geknikkerd. De ploeg van Jack de Gier zegevierde met 0-2 en gaat de koker in voor de volgende ronde. Namens de Almeerders waren Leeroy Owusu en Arsenio Valpoort trefzeker.

Wijzigingen
Klaas Wels kondigde vooraf al aan een aantal andere jongens speelminuten te gunnen, omdat hij hen gelijkwaardig vindt aan de spelers die bij competitiewedstrijden de voorkeur krijgen. Zo stonden onder meer Daan Klomp, Huseyin Dogan, Roel van de Sande en Thijs van Pol in de basis.

Fel begin
Ondanks de zeven veranderingen trok ons elftal fel van leer. We zaten er kort op en vochten voor iedere meter. Helaas nam de druk ook weer rap af en nam Almere City de leiding. Leeroy Owusu combineerde met een teamgenoot en schoot de bal met curve in de lange hoek: 0-1.

Schoten Van de Sande
In het vervolg van de eerste helft waren de bezoekers de bovenliggende partij, maar was Van de Sande het dichtst bij een doelpunt. De middenvelder volleerde van zo’n 16 meter schitterend richting het doel van Chiel Kramer, maar de doelman ranselde de bal uit zijn doel. Even later werd een schot van de middenvelder gekraakt.

Lesly de Sa
In de tweede helft werd Lesly de Sa voor Fisayo Adarabioyo gebracht en daarmee kwam er meer schwung in het elftal. De rappe aanvaller was bedrijvig en passeerde regelmatig zijn mannetje. Mede daardoor kregen we de overhand, maar was Almere trefzeker. Klomp - die prima speelde - controleerde en hoge bal niet goed en gaf daarmee Arsenio Valpoort vrije doortocht. De aanvaller benutte het buitenkansje en maakte 0-2.

Grote kansen bleven uit
Aanval na aanval bleef komen, maar écht gevaarlijk werden we nauwelijks. Schoten werden telkens geblokt of gingen over. In de blessuretijd waren we het dichtst bij de aansluitingstreffer, maar een voorzet van De Sa eindigde via een Almeers been op de paal.

Zo eindigt het bekertoernooi opnieuw in de eerste ronde. Gelukkig kunnen we ons vrijdag alweer revancheren. Tegenstander: Almere City FC. 

 

Scoreverloop
18. Owusu 0-1, 65. Valpoort 0-2

Opstelling FC Oss
Koeman; Keukens (72. Quekel), Klomp, De Regt, Stuy van den Herik, Van der Sluys; Kaak, Van de Sande (65. Van der Venne), Dogan; Adarabioyo (45. De Sa) en Van Pol

 

Foto's: Marcel Bonte

 BX29683

 

ossalm2

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP