nieuwebannerlaatstenieuws

Alles over SC Cambuur – FC Oss

Een uitzege in Leeuwarden. Dat is even geleden. In 2008 wonnen we voor het laatst op bezoek bij SC Cambuur. De vijf keren daarna gingen we met lege handen naar huis. Het wordt dus weer eens tijd voor een resultaat op Friese bodem.

Dat wordt het sowieso. Maar ook voor de thuisploeg. Zowel Cambuur als wij zijn bezig met een mindere reeks. De Friezen wonnen hun laatste drie duels niet. Wij ook niet. Tenminste, als we Jong AZ (0-2) niet meetellen.

Negen punten
Cambuur staat onder leiding van Marinus Dijkhuizen. De voormalig speler van TOP Oss heeft zijn ploeg nog niet aan het swingen gekregen. De blauw-gelen hebben tot dusverre negen punten verzameld door te winnen van Helmond Sport (1-5) en Go Ahead Eagles (1-3) en drie keer gelijk te spelen.

Weerzien met Mathieu
Bij de huidige nummer 14 van de ranglijst staat bijna een compleet andere ploeg ten opzichte van vorig seizoen. Alleen de verdediging is intact gebleven. Eén van de nieuwelingen is Justin Mathieu. De aanvaller maakte vorig seizoen nog tien goals in ons rood-wit.

Hoog niveau
Klaas Wels hoopt dat zijn spelers hetzelfde laten zien als tegen Go Ahead Eagles in de eerste helft. Qua spel dan. “Mensen mogen me om de oren slaan met het resultaat, maar ik heb voor rust genoten van ons elftal. Dat was van een hoog niveau, de beste helft van het seizoen. Aan ons de taak om ervoor te zorgen dat dit de maatstaf wordt. Dan komen de punten wel.”

Heksenketel
De trainer kijkt uit naar het treffen met Cambuur. Zijn spelers ook. “We spelen daar voor zo’n 8.000 man. Een heksenketel én een mooi podium om te laten zien wat wij in huis hebben. Zeker voor Jupiler League-begrippen.”

Autocombi
Er zullen ook Ossenaren zijn. Hulde voor hen. Ga jij ook? Reis mee via de autocombi.

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP