nieuwebannerlaatstenieuws

Fitland is wedstrijdsponsor van FC Oss - De Graafschap

Trotse wedstrijdsponsor van FC Oss - De Graafschap is buurman Fitland. Meer over hen: 

Voor professionele fitness en begeleid trainen ga je naar Fitland Oss. Onze leden kunnen begeleid trainen, onbeperkt groepslessen volgen en gebruik maken van alle faciliteiten van Fitland Oss. Ons team van opgeleide instructeurs staat 7 dagen per week voor je klaar. Jouw trainingsdoel staat bij ons centraal.

Dus of je nu wil beginnen met sporten, wil afvallen, sterker wil worden of sportgericht wil trainen met onze unieke Real Fitness Journeys (functioneel trainen) begeleiden we jou hierbij. Wij zijn dan ook geen standaard sportschool. Wij zijn Fitland. Real Fitness, Real Results.

Meer informatie of het aanbod van Fitland Oss ontdekken? Neem vrijblijvend contact met ons op via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | (0412) 64 91 91 | www.fitland.nl/oss 

 

Fitland Real Fitness Real Results

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP