nieuwebannerlaatstenieuws

Klaas Wels: "De opdracht is simpel, de uitvoering niet"

Trainer Klaas Wels kan redelijk tevreden terugkijken op de dubbele speelronde van het afgelopen weekend. Tegen RKC Waalwijk (3-1 winst) werden drie broodnodige punten gehaald en titelkandidaat N.E.C. Nijmegen (2-1 verlies) had het in De Goffert knap lastig met onze ploeg. “Ik heb een strijdbaar en weerbaar elftal gezien”, steekt de oefenmeester van wal. “En erg volwassen. Zeker in de eerste helft bij N.E.C.”

Genoten van de goals van Kamaci
“Tegen RKC begonnen we slordig en kregen we de 0-1 om onze oren”, gaat Wels verder. “Daarna werd gelukkig het gaspedaal ingetrapt en de schade hersteld. In de tweede helft hadden we het veel eerder kunnen beslissen, maar moesten we wachten op het magistrale slotakkoord van Fatih Kamaci. En hij herhaalde dat kunststukje in Nijmegen; prachtig. Daarmee leek ons plannetje uit te komen, maar we hebben verzuimd te overleven.”

Beter dan RKC Waalwijk
Tegen De Graafschap wil Wels evenveel strijd zien als in de wedstrijden hiervoor. De speelwijze zal hetzelfde zijn als tegen RKC en ook het doel blijft ongewijzigd. “Winnen. Het is een nieuwe alles-of-niets-wedstrijd. De opdracht is simpel, maar de uitvoering niet. Het zal een lastig karwei worden, maar wel een mooi karwei. Zij zijn van een ander kaliber dan de Waalwijkers.”

De trainer omschrijft de Doetinchemmers als een prima ploeg die degelijk in elkaar steekt en aanvallend gevaarlijk is. “Ze staan niet voor niets vijfde en daar hoort een club als deze ook thuis. Ze hebben nog één puntje nodig om de eerste ronde van de Play-Offs te ontlopen toch? Dat gaat hen in de laatste twee wedstrijden twee wedstrijden wel lukken”, besluit Wels met een knipoog.

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP