nieuwebannerlaatstenieuws

'Het was weer TOP' verschijnt op 11 juni

Op maandag 11 juni verschijnt Het was weer TOP, een boek van de hand van Joost en Roel Kuilder. Tijdens het seizoen 2017/2018 volgden zij onze club op de voet.

“Met Het was weer TOP proberen we de club in al haar facetten te belichten. We focussen ons niet op de wedstrijden, maar juist op de randzaken. Het geeft een inkijkje in het reilen en zeilen van een kleine professionele voetbalclub. Spelers die werken naast het voetbal, een gedreven directie en technische staf, vrijwilligers die alles voor hun club over hebben… Het was echt TOP, dit jaar”, vertelt Roel Kuilder over de totstandkoming van dit boek. “We zijn erg benieuwd naar de reacties op de verhalen die dit heeft opgeleverd.”

“TOP is een kleine club, maar betekent voor veel mensen een hele hoop. Wat is dat TOP-gevoel en wat betekent deze club voor hen? Het is prachtig om daar met supporters en sponsoren, maar ook met (ex-)spelers en vrijwilligers, over te mogen praten”, geeft Joost Kuilder zijn ervaringen van dit seizoen weer. “Die onvoorwaardelijke clubliefde geeft de burger in deze tijden van het ‘moderne voetbal’ moed. Mij in ieder geval wel.”

Boekpresentatie
Het was weer TOP wordt op maandag 11 juni gepresenteerd tijdens voetbaltalkshow Over de Vleugels. Over de Vleugels wordt voor deze gelegenheid gehouden in de CSE Lounge van het Frans Heesen Stadion. Aanvang is 20.00 uur en toegang is gratis. Voorafgaand aan en na afloop van Over de Vleugels zijn de eerste 100 exemplaren van Het was weer TOP exclusief te koop. Het was weer TOP is hier te bestellen.

Over de Kuilders
Joost (29) en Roel Kuilder (27) zijn geboren en getogen Ossenaren. Aan de hand van hun vader bezochten zij meer dan 20 jaar geleden hun eerste wedstrijd van TOP Oss. Ze waren meteen verkocht. Sinds 2013 volgt Roel FC Oss voor zijn werk. Eerst voor Weekblad Regio Oss en Kliknieuws, vervolgens voor regionale omroep Dtv/MFM, terwijl Joost de wedstrijden vanaf vak C bekijkt.

 

Boek

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP