nieuwebannerlaatstenieuws

Pover optreden tegen Jong FC Utrecht

Maandagavond was De Galgenwaard het decor voor Klaas Wels en z’n mannen. Een fraai stadion, maar het inspireerde ons elftal allerminst. We speelden zwak – behoudens een korte fase voor en na de pauze – en hielden niets aan het Utrechtse bezoek over. Jong FC Utrecht won met 2-1.

Openingsfase voor Jong FC Utrecht
De thuisploeg was vanaf het eerste fluitsignaal de sterkste van de twee en zag dat al na acht minuten uitbetaald worden. Spits Nick Venema werd op links weggestuurd, hij kapte naar binnen en schoot via de binnenkant van de paal raak: 1-0. Daarna was het aan Jordy Deckers te danken dat het slechts bij deze ene treffer bleef.

Toch 1-1
Halverwege het eerste bedrijf kwamen we beter in de wedstrijd en nam Istvan Bakx het Utrechtse doel voor het eerst onder vuur. Zijn schot werd in twee instanties gepakt door Joost Meendering. Diezelfde doelman ranselde even later een prima vrije trap van Bakx uit de hoek. Eindelijk waren we uit onze schulp gekropen en dat leverde vlak voor rust de gelijkmaker op. Jochem Jansen kopte een corner terug en daar stond Tom Boere klaar om de 1-1 binnen te knikken. Zijn 32e van het seizoen.

Hetzelfde recept
Na de pauze leek het doelpunt ons te helpen. We hielden het initiatief, maar lieten ons hetzelfde overkomen als in het eerste bedrijf. Opnieuw kregen we rap een treffer te verwerken. En opnieuw was Venema het goudhaantje. Na een vermeende handsbal van een ploeggenoot controleerde de spits de bal met de borst en schoot-ie onberispelijk de 2-1 raak.

Matig slotoffensief
Trainer Wels probeerde met Boban Lazic en Richard van der Venne als verse krachten nog een gelijkmaker af te dwingen, maar van sprankelend offensief was geen sprake. Vrije trappen eindigden in de muur en pogingen gingen recht op Meendering af. We werden niet meer écht gevaarlijk.

 

Scoreverloop
8. Venema 1-0, 45. Boere 1-1, 55. Venema 2-1

Opstelling FC Oss
Deckers; Janssen (77. Van der Venne), Jansen, Piqué, Stuy van den Herik, Van der Sluys; Kivuvu, Kamaci, Bakx (67. Lazic); Boere en Mathieu

 

Foto's: Remko Kool, Proshots

utross1

We hebben maandagavond te weinig laten zien. Ook Justin Mathieu en Istvan Bakx konden geen potten breken.

utross2

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP